fake rolex https://genuinereplicawatches.com rolex replica https://konstantinchaykinreplica.com/ rolex replica https://luxuryreplica-watches.com luxury-replicawatches.com replica watches https://puretime.me https://replicacopy.com/ https://replicakonstantinchaykin.com/ replica uhren https://replica-watches.cc replicawatches replica rolex replica watches https://replicawatches1for1.net rolex replica replica rolex richardmille.work

EXTREME DEMOLITION  pro iOS i Android

19.01.2014
EXTREME DEMOLITION PRO IOS I ANDROID

Tak už i "jablíčkáři se dočkali. Zábavná hra Extreme Demolition, ve které se snažíte rozflákat auta protivníků, kterou si již nějaký ten pátek užívají majitelé tablétů a mobilů s operačním systémem Android. Se před pár dny objevila na iTunes.

Oproti androidové verzi, vývojaři udělali krok dopředu, s vylepšenou grafikou a fyzikou se hraje lépe. Nicméně, na andoiďáky se nezapomíná a aktualizace se blíží.

O hře

Hra má velmi slušnou grafiku, je zdarma a dokonce je i zábavná. V poslední aktualizaci přibyl do hry multiplayer. Zatím si s kamarády můžete zahrát jen pokud máte zařízení se stejným OS. Tvůrci však slibují, že v dalším updatu bude multiplayer multiplatformní.

Oficiální webové stránky cableekgames.com


EXTREME DEMOLITION  pro iOS i Android EXTREME DEMOLITION  pro iOS i Android EXTREME DEMOLITION  pro iOS i Android EXTREME DEMOLITION  pro iOS i Android EXTREME DEMOLITION  pro iOS i Android EXTREME DEMOLITION  pro iOS i Android EXTREME DEMOLITION  pro iOS i Android